Galeria sztuki – rzeźby

Jeżeli interesujemy się sztuką, a zatem przykładowo malarstwem czy rzeźbą, to z pewnością powinny nas zainteresować rzeźby wykonywane przez uznanych artystów, którzy od dawna odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej. Stąd też dużym zainteresowaniem znawców oraz wielbicieli sztuki cieszy się Igor MITORAJ rzeźba.
Rzeźby – na co zwrócić uwagę?
Nie ulega wątpliwości, że przyszłościowe rzeźby spotykają się z bardzo dużym zainteresowaniem, nie tylko i wyłącznie krytyków i innych artystów, ale również osób, które interesują się sztuką.

Dlatego też ogromne zainteresowanie wzbudza rzeźba Igor MITORAJ Asklepios. Jest to rzeźba wykonana techniką klasyczną w brązie, także z wykorzystaniem trawertynu. Rzeźba ma wielkość prawie 50 cm. Należy zaznaczyć, że artysta odebrał gruntowne wykształcenie artystyczne, a jego prace powstawały z wykorzystaniem klasycznych technik rzeźbiarskich, a zatem są to rzeźby realizowane w kamieniu, jak też w brązie. Są to zarówno niewielkie rzeźby kameralne, ale także większe o charakterze monumentalnym. W swoich pracach na prawdę często odwołuje się do antyku. A dodatkowo, osoby zainteresowane rzeźbami tego artysty mogą zaznajomić się też z innymi pracami, a mianowicie takimi jak Igor MITORAJ Perseusz. Zdecydowanie warto na bieżąco śledzić galerie sztuki, które prezentują osobom zainteresowanym najnowsze prace czy także pracy już uznane. Z pewnością będzie to gratka dla wszystkich wielbicieli sztuki, którzy interesują się przykładowo rzeźbą, która nawiązuje do okresu antyku, do więc są to przykładowo prace wykonywane w brązie.

Sprawdź: Igor MITORAJ Asklepios.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Leave a Reply