Przedłużanie włosów

O posiadaniu długich i gęstych włosów marzy każda kobieta, jednak osiągnięcie tego efektu nie jest wcale prosta. Po pierwsze długość i gęstość naszych włosów jest uwarunkowana genetycznie i tak w rzeczywistości nie mamy za bardzo na to wpływu. Każdy z nas rodzi się z określoną ilością cebulek włosowych oraz mamy zarejestrowaną genetycznie naszą maksymalną długość włosa.

Po osiągnięciu tej długości nasze włosy nie będą już rosnąć, dosłownie jeżeli już zainwestujecie w profesjonalne, drogie wcierki na porost włosów za kilkaset zł.
Jeśli natomiast pragniecie mieć przepięknie bardzo długie i gęste włosy to warto zainwestować w doczepy. Obecnie na naszym rynku znajdziecie najwyższej jakości doczepy zrealizowane z naturalnych włosów, które będą idealnie komponować się z waszymi włosami. Warto jednak najpierw dowiedzieć się, jakie są dostępne na rynku metody przedłużania włosów i czym się one od siebie różnią. Metoda Clip in sprawdzi się cudownie dla osób, które nie są nosić doczepionych włosów stale. Przy tej metodzie będziecie mogli w każdej sytuacji odpiąć wasze doczepione, naturalne włosy. Metoda Tape on przymocowuje na stałe doczepione włosy i tylko fryzjer będzie wstanie je zdjąć, gdy uzyskany efekt przestanie wam się podobać. Każda z owych metod posiada własne plusy i minusy i tak rzeczywiście wybranie tej najlepszej jest bardzo indywidualną kwestią. Najlepsze Tape on i clip in będą zrobione z naturalnych, bardzo wysokiej jakości włosów. Wyłącznie przy naturalnych włosach uzyskacie zadowalający efekt i nikt nie zauważy, że nosicie doczepione włosy.
Polecam: Tape on.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Leave a Reply