Striptiz damski i męski

Kiedy jest się świadkiem albo świadkową na ślubie, to w pewnym stopniu wyróżnienie, niemniej jednak i obowiązki. Taka osoba musi zachować fason.

Nie ma możliwość przecież upić się na weselu, bo przyniesie młodemu czy młodej wstyd. Musi także być świetnie ubrana, bo poza młodymi to ona będzie też w centrum sugestie. Oprócz tym obowiązkiem świadków jest zorganizowanie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. To spotkania, które są jakby pożegnalną imprezą za stanem wolności. Ichniejszym charakter zależy przede wszystkim od tego, w jak sposób doceniają bawić się osoby, które na takie imprezy zostaną zaproszone. Wieczór panieński czy kawalerski może być zwykła domówka. Niemniej jednak ma możliwość także być imprezą w wynajętym domku czy w klubie nocnym. Wszystko zależy od pomysłowości jej organizatora.
Na takim spotkaniu bardzo w dużej liczbie przypadków ukazują się tancerze erotyczni. Z całą pewnością nie jest to zasada, jednakże w ogromnej liczbie przypadków tak aktualnie jest, że striptiz męski przeprowadza się na wieczorach panieńskich, a tancerka erotyczna jest wynajmowana na wieczory kawalerskie. Taki pokaz nie trwa długo, to zwykle maksymalnie pół godziny. Jednak to bardzo ciekawe pół godziny. Bez wątpienia taki występ ma właściwa porę, bo nawet jedna osoba nie preferuje by striptizerka czy chippendales przybył na taka imprezę pół godziny po jej rozpoczęciu. To zdecydowanie za wcześnie. Najlepszą pora na taki pokaz jest mniej więcej środek imprezy, gdy to już humory dopisują uczestnikom. Wówczas zdecydowanie zupełnie inaczej reagują na takie pokazy taneczne. Alkohol sprawia, że uczestnicy są bardziej odważni i śmielsi. Żywiej reagują na tancerza, nie krepują się.
Zobacz więcej: chippendales.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Leave a Reply