Samochód do ślubu

Gdy kilkanaście lat temu organizowano wesela, obowiązywał specjalny podział obowiązków. Inne zadania, w związku z weselem spadały na rodzinę panny młodej, a inne na pana młodego.

Młody miał zagwarantować obrączki, alkohol i auto do ślubu Dolny Śląsk. Z pewnością musiał też się wystroić we własnym zakresie. Rodzina panny młodej odpowiadała za przygotowanie jedzenia, wynajęcie sali. Zespół weselny chyba też organizował pan młody. Dzisiaj sytuacja wygląda całkowicie całkiem inaczej. Jeżeli przeprowadza się wesela, to podział ról jest najczęściej bardzo podobny.
Oznacza to tyle, że i narzeczona, i narzeczony posiada tyle samo obowiązków. Koszty dzieli się na obie strony. Chyba że któraś z nich ma większą ilość gości, wówczas tę kwestię dogaduje się osobiście. Współcześni narzeczeni wspólnie wybierają salę na wesele. Wspólnie podejmują decyzje o tym, w jakim kościele wezmą ślub. Wspólnie decydują o tym, czy limuzyna Dolny Śląsk zawiezie ichniejszym do ślubu, czy jednak będzie to jakieś inne auto. W zasadzie takie rozwiązania są zyskowne, bo dyby postępowano tak jak kiedyś, to koszty wesela w większości spadłyby na rodzinę panny młodej. To natomiast jedzenie i sala weselna kosztują najwięcej. Jeśli chodzi o koszty alkoholu zespołu czy tego ile kosztuje samochód do ślubu Kłodzko, mają się nijak względem siebie. Taki podział kosztów byłby po prostu niesprawiedliwy i krzywdzący. Dlatego dzisiaj koszty wesel dzieli się na połowy, bo tak jest najlepiej sprawiedliwie. Na 100 procent, zanim dojdzie do jakichkolwiek ustaleń w tych kwestiach, obie rodziny spotykają się i rozmawiają na ten temat.
Dodatkowe informacje: limuzyna Kłodzko.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Leave a Reply