Farba tablicowa – kolory

Farba tablicowa, jak sama nazwa jasno to sugeruje jest farbą, która służy do malowana tablic. Taka farba musi mieć specjalną strukturę, dzięki czemu można po niej pisać i dowolnie zmywać to, co się na niej pojawiło.

Tablica nie może być pokryta zwyczajną farbą emulsyjną czy emalią. Taka się w tej sytuacji nie sprawdzi. Najlepsza dla takich wyrobów jest farba tablicowa Rust-oleum. To farba, która dzięki specjalnemu składowi ma bardzo dobrą konsystencję. Malowanie nią jest przyjemne i daje bardzo zadowalające efekty.
Farby takie występują zwykle w dwóch głównych barwach. Najlepiej popularna jest farba tablicowa czarna Rust-oleum. Nieco rzadziej spotykana farba na tablicach jest farba w kolorze zielonym. Te dwa kolory są najbardziej popularne i je właśnie spotyka się na tablicach najczęściej. W takich kolorach jest znakomita większość tablic, jakie spotykamy w naszych szkołach. Tablice takie mogą natomiast różnić się designem nie jedynie ze względu na kolor. Właściwie każdy kto podejdzie do takiej tablicy ma możliwość poczuć, że niektóre z nich mają gładką powierzchnię, a inne mogą być bardziej porowate. To zależy aktualnie od tego, jakie skład miała farba tablicowa Rust-oleum, jaką tablica została wykończona. W zasadzie struktura tablicy nie ma większego znaczenia, jeżeli chodzi o jej wykorzystywanie. Ważne jest by pomalowana była ona farbą, z której łatwo jest usunąć kredę i ślady po niej. O ile usuwanie takie jest kłopotliwe, każde kolejne jej korzystanie i czyszczenie ma możliwość być większym dylematem. Gdy tablica nie jest właściwie wyczyszczona, staje się nieczytelna.
Sprawdź również informacje na stronie: farba tablicowa czarna Rust-oleum.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Leave a Reply