Jakie pokrowce ma sens wybrać

Telefony Apple są dość popularnym rozstrzygnięciem, które coraz bardziej zyskuje. Stąd też jednym z przydatnych rozwiązań jest etui apple, które warto kupić. Poniżej prezentujemy kilka najważniejszych rodzajów etui, które dostępne są dla telefonów tej marki.

Wybór jest relatywnie bogaty i z całą pewnością właściwie każdy znajdzie pomiędzy nich gruntownie takie etui, który przypadnie mu do gustu i spełni jego wymagania.
Przezroczysta guma
Etui tego typu przede wszystkim wyróżnia się tym, że jest przezroczyste, oraz nie zmienia wyglądu telefonu. Gwarantuje ono zupełnie dobrą ochronę, jednakże pod tym kątem można wyszukać etui na telefon apple zapewniające lepszą ochronę. Przede wszystkim etui takie nie chroni świetnie przed upadkami, a raczej przed porysowaniem.
Bumper
Etui tego typu także nie zmienia zasadniczo wyglądu telefonu, a jednocześnie wzmacnia jego wytrzymałość. Bumper jest to ramka, która otacza telefon i dość mocno zabezpiecza go przed upadkami. Jednak niestety ma pewną wadę, a mianowicie dość słabo chroni ekran przed porysowaniem. Ochrona tego typu zrobiła się popularna mniej więcej 2010 roku gdy Apple dodawało tego typu etui bezpłatnie do swoich telefonów.
Oryginalne etui Apple
Silikonowe case gwarantuje relatywnie niezłą ochronę przed upadkami. Powinno się pamiętać, że tego typu pokrowce do Apple bardzo pewnie trzymają się w dłoni, co zapewnia bezpieczeństwo podczas korzystania z telefonu. Na nieszczęście pokrowce tego typu potrafią dość często pękać, co niestety powoduje, że kwalifikują się one wówczas do wymiany.
Innymi rodzajami etui, które są stosowane w sytuacji telefonów Apple są Bewood, pokrowce-cegły oraz kilka innych. Zdecydowanie bez problemów właściwie każdy znajdzie pośród nich te dla siebie.

Warto sprawdzić: pokrowce do apple.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Leave a Reply