Dlaczego Polacy decydują się na ogłoszenie upadłości w Anglii?

 

Osoby, które posiadają zbyt bardzo dużo długów w odniesieniu do osobistych możliwości zarobkowych, w wielu sytuacjach szukają możliwości ogłoszenia upadłości konsumenckiej, która pozbawia dłużnika jego balastu. Cyfra osób z takimi rozterkami rośnie znacząco wyjątkowo po kryzysie, gdy wiele gospodarstw domowych stanęło przed obowiązkiem ratowania się z opresji. Ogłoszenie upadłości konsumenckiej bez wątpienia nie jest jednoznacznym prezentem, bo wiąże się z kilkoma nieprzyjemnymi konsekwencjami. Jednak dla wielu osób, które mają niesamowite długi, ma możliwość być to jedyna droga uwolnienia się od pukających wciąż do drzwi komorników. W Internecie istnieje co niemiara ofert od osób, które pomagają przejść przez upadłość w Anglii. Zanim jednak skorzystamy z takiej formy pozbycia się odpowiedzialności za zaciągnięte na swoje nazwisko długów, trzeba zorientować się czym są wspomniane konsekwencje ogłoszenia upadłości konsumenckiej.
Po pierwsze, efektywne bankructwo firmy jednoosobowej nie zawsze jest możliwe, dlatego mężczyźni i kobiety, które oferują on-line własne usługi polegające na bankrutowaniu za granicą nie zawsze są w stanie dotrzymać danej obietnicy.
Dlaczego decydujemy się na ogłoszenie upadłości konsumenckiej za granicą? Jest tak głównie dlatego, że bankructwo firmy jednoosobowej jest zdecydowanie łatwiejsze do przeprowadzenia oprócz granicami naszego kraju. W Polsce upadłość konsumencka jest możliwa odpowiednio dopiero od około trzech lat, co samo w sobie mówi o jakości naszego systemu, który z założenia powinien pozwalać ludziom wychodzić z ich problemów życiowych.

Zobacz też: bankructwo osoby fizycznej.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Leave a Reply