Najlepsze konto bankowe bez komornika

Koniecznością komornika jest odzyskanie od dłużnika środków majątkowych, które następnie zostaną przekazane dla jego wierzycieli. Większość komorników na nieszczęście zbyt wnikliwie wytwarza swoje obowiązki w pełni wyłączając wszelkie emocje. Każdy z nas pragnie jak najszybciej spłacić wszystkie własne długi, jednak nie możemy tego zrobić kosztem naszych najbliższych.

Niestety w znaczącej liczbie przypadków komornicy zamiast zgarnąć ustawową wartość jednej trzeciej wynagrodzenia, zagarniają wszystkie pieniądze znajdujące się na rachunku bankowym. Warto więc dowiedzieć się, w jakim bank komornik nie znajdzie konta, by zabezpieczyć swoje pieniądze przed pełnym zajęciem. Tylko w ten sposób będziecie wstanie zabezpieczyć waszą rodzinę przed nagłą utratą wszystkich środków finansowych.
Konto bankowe bez komornika niestety nie jest wstanie w nieskończoność chronić waszych środków inwestycyjnych. Według obowiązujących w naszym kraju przepisów prawnych, każdy bank ma obowiązek współpracowania z komornikiem. Na szczęście niektóre jednostki pozwalają sobie na dość długie ociąganie się z regularnym podawaniem właścicieli rachunków bankowych. Banki te oferują właśnie bezpieczne dla was konto bez dostęp komornika. Ochrona ta nie będzie trwała wiecznie, ale przynajmniej przez moją firmętępnych kilkanaście miesięcy wasze środki finansowe na pewno będą w pełni bezpieczne. Po kilku albo kilkunastu miesiącach warto przenieść swój rachunek do innego banku, który także oferuje pełną ochronę przed komornikiem przez pewien czas.
Sprawdź: konto na które nie wejdzie komornik.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Leave a Reply