Produkcja kruszyw drogowych i kostki brukowej

Do wykonywania prac budowlanych związanych przykładowo z budową dróg takich jak autostrady czy trasy szybkiego ruchu potrzebne są materiały bardzo wysokiej jakości. Grupa TRIBAG oferuje firmom z branży budowlanej najwyższej jakości kruszywa drogowe, kruszywa wykorzystywane przy produkcji mas bitumicznych, które znajdują powszechne użycie przy naprawach oraz remontach dróg.
Materiały budowlane – co warto wiedzieć?
Przede wszystkim należy podkreślić, że dla firmy specjalizującej się w realizacji inwestycji związanych z infrastrukturą drogową, niemniej jednak także mostową czy także z wznoszeniem obiektów niezbędne jest wykorzystywanie z kruszyw najwyższej jakości.

TRIBAG posiada własne złoża dolomitów, które wydobywane są z kopalni odkrywkowej znajdującej się na terenie Śląska. Trzeba zaznaczyć, że są to zarówno bardzo wysokiej jakości kruszywa drogowe, niemniej jednak również kruszywa, które wykorzystywane są do mas bitumicznych. Trzeba tutaj podkreślić, że produkcja kruszyw składa się z kilku priorytetowych etapów. Cały proces rozpoczyna się od wydobycia, a następnie transportu do zakładu, gdzie materiał będzie w odpowiedni sposób obrabiany. Kolejny etap to proces produkcyjny, jak również selekcja. Ważnym etapem jest również przesiewanie. Warto mieć na uwadze o tym, że kruszywa budowlane jak również drogowe muszą być w odpowiednich ustaleniach składowane, tak aby zachowały własne właściwości. BRUK SA to firma zajmująca się produkcją kostek brukowych, zarówno dekoracyjnych jak także przemysłowych, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane przykładowo do wykonywania ścieżek ogrodowych.

Sprawdź także inne: https://bruksa.pl/kolakowski-rafal/

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Leave a Reply