Szybki sposób na sprawdzenie nieznanego numeru telefonu

Właściwie każdy z nas posiada na nieszczęście nieprzyjemne doświadczenia z telemarketerami oferującymi dla nas produkty przez telefon komórkowy. Tego typu reklamy są najczęściej najbardziej niekorzystne dla klientów, gdyż decyzje musi podjąć w ciągu kilku minut. Większość tych osób jest również dosyć nachalna i wykorzystują presję czasu, ażeby wymusić na nas konkretną decyzję.

Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na nieodbieranie nieznanego numeru. Jeśli zauważycie na swoim telefonie komórkowym nieznany numer dzwoniący z drugiego końca Polski, to z całą pewnością nie warto go odbierać. Jeśli numer ten należy do firmy zajmującej się marketingiem telefonicznym, to bez najmniejszego problemu znajdziecie go w internecie.
Prywatne numery telefonów komórkowych są oczywiście niedostępne w internecie i nie znajdziecie na ich temat żadnych informacji. Numer telefonu w znaczącej liczbie przypadków wykorzystywany przez firmy specjalizujące się w marketingu telefonicznych posiadają całe mnóstwo negatywnych komentarzy. Wystarczy, że wpiszecie określony numer na popularnej stronie internetowej pozwalającej ich sprawdzenie. Od razu powinna wam się zaprezentować sterta nieprzychylnych komentarzy dotyczących danego numeru telefonu. O ile odbieranie połączeń , a oprócz tego kłócenie się z telemarketerami jest dla was problemem, to z całą pewnością nie warto odbierać tych telefonów. Ich numer będziecie mogli bez najmniejszego problemu sprawdzić w sieci i wtedy dopiero zdecydować, czy opłaca się oddzwonić pod wskazany numer. W ten sposób uniknięcie wielu zbędnych nerwów , a oprócz tego kłótni o swoje zdanie.
Zobacz także: czy odebrać.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Leave a Reply