Zalety sztucznych rzęs

Sztuczne rzęsy stały się ostatnio rzeczywistym hitem. Widujemy coraz więcej kobiet z cudownie podkreślonymi oczami i mega długimi rzęsami. Nie są spore naturalne, dlatego że w naturze rzadko kiedy dana kobieta może posiadać takie rzęsy długimi, czarnymi gęstymi rzęsami odznaczają się przede wszystkim kobiety wschodu, niemniej jednak u nich są jakieś granice gęstości tych rzęs.

Z kolei europejki nie mają tak gęstych rzęsy, zatem sztuczne rzęsy są dla nich doskonałym rozstrzygnięciem. Sztuczne rzęsy otwierają oczy, sprawiają, że oprawa oczu staje się bardziej widoczna i w pewnych sytuacjach dosłownie nie potrzeba już makijażu.
Oko wygląda bardzo atrakcyjnie, nie musimy się malować zatem oszczędzamy czas, nie powinniśmy wykonywać demakijażu, zatem znowu oszczędzamy czas. Są właściwie same plusy tego rozwiązania. Rzęsy na pasku wybierane są okazyjnie, natomiast do stałego noszenia wybiera się kępki rzęs mocowane metodą 2:1, 1:1 lub na przykład metodą objętościową, gdzie do jednej naturalnej rzęsy przykleja się kilka sztucznych rzęs – rozwiązań w tym zakresie jest wiele i najlepsze stylistki rzęs potrafią wyczarować faktycznie bardzo gęste i długie rzęsy u kobiety, która naturalnie mają rzęsy rzadkie, cienkie i krótkie. Sztuczne rzęsy prezentują się bardzo okazale i zmieniają wygląd twarzy. Dlatego powinno się być tutaj ostrożnym, by nie przesadzić żeby twarz nie zyskała wyrazu groteskowości. Czasem może się tak stać wtedy, gdy stylistka rzęs przesadzi przyklei nam naprawdę bardzo dużo i bardzo gęstych rzęs, które sprawią nienaturalne złudzenie.
Warto zobaczyć: rzęsy na pasku.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Leave a Reply