Kursy jezyka angielskiego online

Angielski jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych języków świata. W wielu krajach język angielski jest jednym z głównych języków oficjalnych. W mojej ofercie nauki angielskiego online podchodzę do każdego klienta osobiście.

Pomagam uczyć się podstaw angielskiego, jak i również szlifować angielski na wyższym poziomie zaawansowania. Dla osób chcących podjąć naukę angielskiego online indywidualnie oferuje angielski przez skype. Sposobność ta ułatwia komunikacje miedzy klientem a nauczycielem, a także przełamuje bariery językowe, blokadę przed wypowiadaniem się w języku angielskim do drugiej osoby. Nauka języka angielskiego online może równać się z dobrą zabawą a także przyjemnością razem z English Time. Kieruję się starannością wykonywanej pracy, indywidualnym podejściem do klienta i jego oczekiwań, dobrej atmosfery w czasie zajęć. W swojej ofercie english time angielskiego posiadam:
lekcje ogólne,
przygotowanie do egzaminów,
kursy specjalistyczne,
lekcje indywidualne,
lekcje w parach,
Po zdecydowaniu się na lekcje angielskiego on-line otrzymasz ode mnie wszystkie niezbędne materiały i dostęp do zeszytu on-line. Współpracując z english time nie obowiązuje cię okres wypowiedzenia ani długoterminowe zobowiązania. Zwyczajnie ciesz się nauką .
Lekcje angielskiego on-line odbywane są w wyznaczonych terminach o wyznaczonej częstotliwości dostosowanej do sposobności a także potrzeb klienta, by jak najlepiej wykorzystać jego preferencje i możliwości wspólnej nauki języka. Na pewno będziesz zadowolony z naszej współpracy i zauważysz efekty wspólnej pracy.

Polecam: english time.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Leave a Reply