Gdy pojawia się próchnica…

 

Firma Megadenta liczy sobie ponad 90 lat i przez cały okres własnego obecności para się dostarczaniem niezbędnych materiałów do gabinetów stomatologicznych oraz protetycznych. W jej ofercie znajdują się rzeczy, które powinien posiadać pod ręką właściwie każdy stomatolog i protetyk bez nich jego praca jest po prostu niemożliwa.
Materiały stomatologiczne dostępne w ofercie firmy to między innymi wypełnienia kompozytowe światłoutwardzalne i inne uzupełnienia stomatologiczne, bondy, cementy. Wśród materiałów protetycznych wyszukać można tj. kompozyty do modelowania, lampy protetyczne, akryle zimno polieryzujące czy lakiery i łyżki. Te materiały dentystyczne posiadają niezbędne certyfikaty jakości, pozwalające na stosowaniu ich praktycznie.
Poza wymienionymi dostępne są też materiały dezynfekcyjne, lupy na opasce i okularowe , a oprócz tego licznych wybór kalek (progresywne, cienkie i z folii metalizowanej). Dodatkowym elementem wyposażenia jest elektroniczny łuk twarzowy i EMG elektromiografia. Zainteresowane gabinety stomatologiczne i protetyczne mogą zamawiać atrakcyjne je produkty za pośrednictwem bezpośredniego kontaktu, przy który można zarazem poznać ceny za produkty. Jak na razie sklep e-commerce firmy ulokowana jest w trakcie budowy i tą droga nie można poznać oferty.
Warto podkreślić, ze firma pokazuje się zazwyczaj na sympozjach tematycznych , a dodatkowo wystaw, dzięki czemu można ujrzeć jej propozycję na żywo.
Wszystkie materiały stomatologiczne opisane były tu dość pobieżnie, jednak poprzez kontakt z firmą można dowiedzieć się więcej szczegółów na ich zagadnienie.

Zobacz tutaj: materiały stomatologiczne.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Leave a Reply