Lekarz rehabilitant

Jest wielu takich chorych, którzy po opuszczeniu szpitala, tak faktycznie nie są jeszcze wyleczeniu. Wielu z nich jest zmuszonych kontynuować leczenie w domu.

Nie zawsze jest to leczenie za poradą środków farmakologicznych. W wielu przypadkach jest tak, że konieczne jest leczenie rehabilitacyjne. Takie prowadzi się w domu, bo w szpitalach nie ma na to pieniędzy ani wystarczającej ilości wolnych miejsc w szpitalach. Wręcz o ile w szpitalu odbywała się rehabilitacja, to często okazuje się ona jedynie wstępem do dalszego leczenia. Wielu chorych musi we własnym zakresie zadbać o to, ażeby pomógł im Paweł Michałowicz fizjoterapeuta Gdańsk. Osoby, którym zależy na zupełnym powrocie do sprawności, lecza się prywatnie.
W ramach takiego leczenia spotykają się z lekarzem, który jest specjalistą od rehabilitacji i fizjoterapii. Spotkania mogą posiadać miejsce w jego prywatnym gabinecie lub w domu u pacjenta. Wszystko w tej kwestii zależy od stanu zdrowia pacjenta i od tego, jakich zabiegów on potrzebuje. Jeśli są to masaże i ćwiczenia, bez zastosowania urządzeń, to lekarz rehabilitant Gdańsk jest w stanie dojechać do pacjenta. Wielu z nich ma specjalne przenośne łóżka do masażu, które z powodzeniem mogą ze sobą zabierać. O ile stan chorego pozwala mu na odwiedzenie gabinetu, to zwykle to on dojeżdża do lekarza. Tam odpowiedni fizjoterapeuta Paweł Michałowicz może zaproponować mu zabiegi z użyciem urządzeń do rehabilitacji. Zwykle jest tak, że leczenie rehabilitacyjne trwa długo, zanim przyniesie widoczne efekty i poprawę stanu zdrowia.
Więcej informacji: naszarehabilitacja.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-gdansk-masaz-sopot,gdansk.html – lekarz rehabilitant Gdańsk.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Leave a Reply