Holowanie pojazdu

Potrzebujesz taniej lawety do przewozu samochodu albo motocyklu? Doskonale trafiłeś! Jesteśmy najszybszą pomocą drogową oraz dodatkowo mamy konkurencyjne ceny holowania.
Każdemu z nas zdarza się, że się zdarza iż ukochany pojazd odmawia nam nagle posłuszeństwa albo mamy niespodziewaną przygodę na drodze, której efektem jest niesprawny pojazd.

Wywołuje to u każdego z nas duży stres. Niemniej jednak wszakże nie musi tak być zawsze możesz do nas zadzwonić! Jesteśmy dostępni 24h/ dobę siedem dni w tygodniu. Pomożemy Ci nawet w najlepiej ekstremalnej sytuacji. Nasze usługi dostępne są na terenie całego Białegostoku , a oprócz tego okolic. O ile potrzebujesz odwieźć zepsute auto dalej, nie martw się przewieziemy je we wskazane przez Ciebie miejsce, nawet jeśli to będzie na drugim końcu Polski.
Cenny naszych usług należą do jednych z najtańszych na rynku pomocy drogowej. Pamiętaj jesteśmy dostępni całą dobę siedem dni tygodniu. W każdym momencie możesz skorzystać z usług pomocy drogowej na terenie całego Białegostoku i okolic. Oczywiście w szeroki wachlarzu naszych usług jest nie tylko holowanie pojazdu z miejsca A do miejsca B, niedoświadczonym wymieniamy też koła czy przeprowadzamy drobne naprawy na miejscu awarii. W przypadku aut powypadkowych przeprowadzamy też naprawy mechaniczne oraz dodatkowo blacharsko- lakiernicze. Z całą pewnością naprawa powypadkowa jest możliwa też w opcji bezgotówkowej z OC sprawcy. Wszystko zależy od Państwa wymagań , a oprócz tego preferencji!
Korzystając z naszych usług nic nie stracisz! Możesz tylko pozyskać bezkompromisową pomoc drogową!
Warto sprawdzić: laweta Bialystok.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Leave a Reply