Regeneracja filtra dpf

Na rynku działają firmy, które specjalizują się w usługach takich jak serwis a także regeneracja zapchanych filtrów dpf. Pamiętajmy o tym, że dpf łódź to usługi kompleksowe, które obejmują regenerację zapchanych filtrów w sposób skuteczny i terminowy.
Regeneracja zapchanych filtrów – co należy wiedzieć?
Jeżeli zauważyliśmy czarny dym z rury wydechowej łódź, to na 100 procent musimy udać się do fachowego warsztatu, który w sposób kompleksowy zajmuje się regeneracją zapchanych filtrów.

Trzeba pamiętać o tym, że jest to usługa dotycząca filtrów dpf, czyli filtrów cząstek stałych silnika wysokoprężnego. Takie filtry stosowane są w przypadku samochodów typu diesel. Odpowiadają one za najważniejsze zadanie, jakim jest wychwytywanie cząsteczek sadzy, jak też popiołu, które są tworzone w wyniku spalania paliwa w samochodzie. Trzeba pamiętać też o tym, że obowiązują odpowiednie standardy dla prawidłowego działania filtru dpf łódź. W praktyce oznacza to, że działają w odpowiedni sposób, o ile nie przepuszczają do powietrza atmosferycznego powyżej 15% liczby zanieczyszczeń. Niestety wyniku intensywnej eksploatacji coraz częściej dochodzi do zapchania takich filtrów cząstek stałych, a zatem niezbędne jest dokładne oczyszczenie, jak także regeneracja filtra, ażeby przywrócić mu właściwe funkcjonowanie. Zajmują się tym specjaliści, którzy mają do dyspozycji nie tylko własną wiedzę i doświadczenie, niemniej jednak stosują również specjalistyczne narzędzia oraz urządzenia. Warto mieć na uwadze również o tym, że usuwanie takiego filtra jest nielegalne.

Dodatkowe informacje: dpf łódź.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Leave a Reply