Gdy myślisz o zakupie mieszkania na Bemowie

 

Jeżeli ktoś chce kupić nowe mieszkania w Warszawie wtedy trzeba przeanalizować osiedle Bemowo Park
Opinie na temat tego osiedla są szczególnie atrakcyjne – pierwsi mieszkańcy odebrali już mieszkania w I etapie inwestycji. Osiedle buduje Dor Group. To znany oraz profesjonalny developer Warszawa jest miejscem kilku jego inwestycji oraz wszystkie są super zbudowane. Nowoczesne mieszkania na Bemowie oferuje jeszcze kilku dobrych developerów. Jak je wybrać i jak na nich zyskiwać?

<!-more->
Nowe mieszkania Warszawa Wola oraz Warszawa Bemowo

Jeżeli ktoś zamierza inwestować w nowe mieszkania Bemowo jest bardzo dobrym wyborem pod kątem wynajmowania oraz zarabiania na tym poprzez dłuższy czas. W mieście tak dużym jak Warszawa mieszkania na sprzedaż są w znaczącej części wykupywane dokładnie na wynajem – w niewielu miastach w Polsce można realnie dużo zarobić wynajmując komuś mieszkanie. Warszawa i kilka dużych miast są tu chlubnym wyjątkiem. Podobnie dobrze jak na Bemowie można zarobić wybierając nowe mieszkania w Warszawie w dzielnicy Wola. To region położony jeszcze bliżej centrum stolicy, choć poprzez to trochę bardziej zatłoczony oraz głośny.

Jaki developer? Warszawa i okolice

W Warszawie funkcjonuje kilku bardzo dużych developerów – m.in. najwięksi gracze, czyli Dom Development oraz JW. Construction. Jest też wiele firm o nieco mniejszej skali działalności, ale i niezwykle dynamicznych – np. Marvipol lub Robyg. By trafił nam się odpowiedni developer Warszawa to czy Kraków, Łódź czy inne wielkie miasto, warto pytać zawsze jak wywiązuje się on z zapisów ustawy developerskiej – m.in. czy ma developerski rachunek powierniczy, jakie pokazuje dane w prospekcie inwestycji.

Warszawa Bemowo – przyszłościowa lokalizacja

Obecnie na zachodniej granicy Warszawy można znaleźć stosunkowo niedrogie mieszkania
Bemowo nie ma jeszcze tak wygórowanych cen nieruchomości jakie są np.. w centrum czy na Ursynowie. Dzielnica będzie także się rozrastać bo polepsza się jej sytuacja komunikacyjna. Obecnie w tej chwili łatwiej przemieszczać się samochodem dzięki dobrym wjazdom na drogi szybkiego ruchu. Nowoczesne mieszkania w Warszawie drożeją tam, gdzie rozwija się metro. Tak również będzie na Bemowie bowiem stacje podziemnej kolei pojawią się tam do 2020 r. oraz sprawią że ci, jacy nabędą mieszkania na Bemowie albo je wynajmą, będą potrafili dostać się do centrum w kilkanaście minut.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Leave a Reply