Parking bardzo blisko lotniska

Wiele ludzi zastanawia się, na jaki środek transportu zdecydować się, wybierając się na lotnisko. Część osób wybiera rozwiązanie najtańsze, czyli podróż komunikacją miejską, czyli autobusem. Niełatwo jednakże zaliczyć ten sposób do komfortowych a także szybkich.

Wygodniejszym sposobem niewątpliwie jest wyjazd taksówką, niestety wiąże się to ze sporymi kosztami. Najwygodniejszym a także relatywnie niedrogim sposobem jest podróż własnym samochodem, który można pozostawić na parkingu zlokalizowany niedaleko lotniska.
Parkingi w otoczeniu lotniska – co warto mieć świadomość tego?
Przede wszystkim trzeba podkreślić, że lotnisko wrocław parking zapewnia swoim klientom całodobową ochronę, która pełniona jest przez specjalistycznych ochroniarzy. Co więcej obiekt monitorowany jest przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. To jednak nie wszystkie zabezpieczenia, jakie zostały wprowadzone dla ochrony mienia pozostawionego na terenie parkingu, ponieważ parking jest w pełni ogrodzony za pomocą specjalnego wysokiego muru. Wjazd i wyjazd z parkingu może się odbywać wyłącznie przez bramę. Dodatkowo, wrocław lotnisko parking zapewnia wygodne miejsca postojowe. Plac jest zadbany, czysty oraz równy. Warto też wspomnieć, że parking przy lotnisku wrocław pozwala swoim klientom bezpłatny transfer na lotnisko, jak także po podróży z lotniska na teren parkingu. Możemy również wybrać się spacerem na lotnisko, ponieważ jest to odległość zaledwie 800 m. A przy tym, płatność za usługę jest realizowana dopiero po jej zakończeniu, czyli po naszym powrocie z podróży.

Sprawdź tutaj: lotnisko wrocław parking.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Leave a Reply